ESTETİK CERRAHİ

Cerrahi İşlemler için bilgi alınız...

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Devamını Okuyun ...

RİNOPLASTİ

Rinoplasti nedir ?

Burun estetiğinde Rinoplasti nedir?

Devamını Okuyun ...

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi hakkında herşey ...

Saç ekimi ve saç tedavisi yöntenmleri

Devamını Okuyun ...

LAZER EPİLASYON

Her zaman özel hissedin ...

Lazer Epilasyon Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Devamını Okuyun ...

NELER YAPIYORUZ? BİZ KİMİZ ?

Op.Dr. Azimet ÖZDEMİR

1975 Elbistan(K.Maraş/Türkiye) doğumlu, ilk-orta ve liseyi Elbistan’da bitirdi. 2001 yılında Çukurova Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2 yıldan fazla Erzurum/Hınıs’ta çalıştı. 2003 yılında İstanbul Tıp Fakültesi(Çapa) Genel Cerrahi bölümünü kazandı, 2004 yılının sonunda bu görevinden ayrılarak askere gitti.

İstanbul Askerlik Daire Başkanlığı sorumlu hekimi olarak sınavı kazandı. 1 yıl sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi(İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi) Plastik, Pekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı. 2011 yılında sınava girerek uzman oldu. 1 yıl İstanbul’da özel bir hastanede yöneticilik yaptı. 2012 yılında mecburi hizmet için Siirt Devlet hastanesinde görevine başladı. 2014 yılında bu görevinden istifa ederek Nişantaşı’nda özel kliniğini açtı.

Burun,yüz, meme ve vucüd estetiği en sık yaptığı ameliyatlardandır. El ve mikrocerrahi ise özel ilgi alanıdır. Çok sayıda ulusal/uluslararası makaleleri, bildiri ve posterleri yayınlandı.

Hizmetlerimiz

DIODE LAZER EPILASYON

Tüm kıl köklerine tek etkili yöntem; Yeni teknoloji, ağrısız ve acısız iğneli epilasyon cihazları kılı yok etmek için elektrik akımı kullanır.

BURUN DEFORMESI

Bu sorunu olan hastalar genelde ‘ yan profilde fotoğraf çekildiğinde, hoş olmayan bir tümsek var’ şikayeti ile cerrahlara başvururlar

BOTOX

Clostridium Botulinum adı verilen bir bakteriden elde edilen toksindir. 1987 yılın’da Dr. Jean Carruthers blefarospazm (tikler) nedeniyle

DIZ ESTETIĞI

Praesentet Metus Ante Placerat Diz bölgesi uyluktan bacağa geçiş kısmıdır. Kadınların etek giydikleri zaman görünüşte ön plana çıkar.

Sosyal Medya